Продажба - Сграда 200 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Север Филотей
480 000 €
2400 €/m²
Property 55876 photo 1
Property 55876 photo 2
Property 55876 photo 3
Property 55876 photo 4
Property 55876 photo 5
Property 55876 photo 6
Property 55876 photo 7
Property 55876 photo 8
Property 55876 photo 9
Property 55876 photo 10
Property 55876 photo 11
Property 55876 photo 12
Property 55876 photo 13
Property 55876 photo 14
Property 55876 photo 15
Property 55876 photo 16
Property 55876 photo 17
Property 55876 photo 18
Property 55876 photo 19
Property 55876 photo 20
Property 55876 photo 21
Property 55876 photo 22

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 1975
  • Година на обновяване: 2023
  • Брой стаи: 7
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 9300 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Услуги

  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба сграда с площ 200 кв.м в Атина. сграда има 3 нива.Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една баня. Втори етаж и се състои от една спалня. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една баня. Втори етаж и се състои от една спалня. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една баня. Втори етаж и се състои от една спалня. Имотът предлага красива гледка към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, градина, отопление, складово помещение.

Продажба
441 000 € 1378 €/m²
  • Обектен код 60879
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
490 000 € 1633 €/m²
  • Обектен код 44763
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 4500 m
Продажба
650 000 € 1000 €/m²
  • Обектен код 47810
  • Квадратура 650 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
450 000 € 724 €/m²
  • Обектен код 26164
  • Квадратура 621 m²
  • Разстояние до морето 9000 m
Продажба
680 000 € 1307 €/m²
  • Обектен код 23146
  • Квадратура 520 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
480 000 € 1200 €/m²
  • Обектен код 34134
  • Квадратура 400 m²
  • Разстояние до морето 8000 m
Продажба
420 000 € 1750 €/m²
  • Обектен код 10789
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 6000 m
Продажба
682 000 € 1046 €/m²
  • Обектен код 60923
  • Квадратура 652 m²
  • Разстояние до морето 1360 m
Продажба
480 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 55876
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
580 000 € 2367 €/m²
  • Обектен код 39603
  • Квадратура 245 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин