441 000 €
1378 €/m²
Property 60879 photo 1
Property 60879 photo 2
Property 60879 photo 3
Property 60879 photo 4
Property 60879 photo 5
Property 60879 photo 6
Property 60879 photo 7
Property 60879 photo 8

Details

  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Levels: 5
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 6
  • разстояние до морето: 550 m
  • Разстояние до летището: 37 km

Услуги

  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба сграда с площ 320 кв.м в Атина. сграда има 5 нива.Мазе и се състои от едно складово помещение. Партер и се състои от едно складово помещение. Първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Втори етаж и се състои от хол с кухня, една кухня, една баня, една тоалетна. Трети етаж и се състои от хол с кухня, една кухня, една баня, една тоалетна. Мазе и се състои от едно складово помещение. Партер и се състои от едно складово помещение. Първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Втори етаж и се състои от хол с кухня, една кухня, една баня, една тоалетна. Трети етаж и се състои от хол с кухня, една кухня, една баня, една тоалетна. Мазе и се състои от едно складово помещение. Партер и се състои от едно складово помещение. Първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Втори етаж и се състои от хол с кухня, една кухня, една баня, една тоалетна. Трети етаж и се състои от хол с кухня, една кухня, една баня, една тоалетна. Мазе и се състои от едно складово помещение. Партер и се състои от едно складово помещение. Първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Втори етаж и се състои от хол с кухня, една кухня, една баня, една тоалетна. Трети етаж и се състои от хол с кухня, една кухня, една баня, една тоалетна. Мазе и се състои от едно складово помещение. Партер и се състои от едно складово помещение. Първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Втори етаж и се състои от хол с кухня, една кухня, една баня, една тоалетна. Трети етаж и се състои от хол с кухня, една кухня, една баня, една тоалетна. Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: климатик, тенти, отопление, складово помещение.

Продажба
500 000 € 2272 €/m²
  • Обектен код 56797
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
650 000 € 1547 €/m²
  • Обектен код 30898
  • Квадратура 420 m²
  • Разстояние до морето 3500 m
Продажба
360 000 € 1200 €/m²
  • Обектен код 40297
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
400 000 € 1666 €/m²
  • Обектен код 43181
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
650 000 € 1000 €/m²
  • Обектен код 47810
  • Квадратура 650 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
650 000 € 1166 €/m²
  • Обектен код 37660
  • Квадратура 557 m²
  • Разстояние до морето 8300 m
Продажба
550 000 € 1447 €/m²
  • Обектен код 5364
  • Квадратура 380 m²
  • Разстояние до морето 13000 m
Продажба
400 000 € 1454 €/m²
  • Обектен код 29432
  • Квадратура 275 m²
  • Разстояние до морето 9000 m
Продажба
570 000 € 1583 €/m²
  • Обектен код 60941
  • Квадратура 360 m²
  • Разстояние до морето 6000 m

Абонамент за бюлетин