550 000 €
1447 €/m²
Property 5364 photo 1
Property 5364 photo 2
Property 5364 photo 3

Details

  • разстояние до морето: 13000 m
  • Разстояние до летището: 6 km

Описание

Предлагаме за продажба сграда с площ 380 кв.м в Атина. сграда има 1-ниво. Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Предвидена е за продажба сграда в квартал Атина Сеполия с 4 апартамента, с пространство, което може да се използва като магазин и сутерен с разгъната застроена площ 380 кв.м.

На първия, втория и третия етаж са разположени апартаменти от 59 кв.м. На четвърти и пети етаж има градска къща (59 кв.м. първо ниво, 35 кв.м. второ ниво). На полусутеренния етаж има пространство, което може да се използва като магазин или офис.

Всеки апартамент се състои от две спални, хол, една кухня и баня. 

Продажба
800 000 € 1600 €/m²
  • Обектен код 54626
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
800 000 € 1156 €/m²
  • Обектен код 33981
  • Квадратура 692 m²
  • Разстояние до морето 9000 m
Продажба
770 000 € 1837 €/m²
  • Обектен код 65844
  • Квадратура 419 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
682 000 € 1046 €/m²
  • Обектен код 60923
  • Квадратура 652 m²
  • Разстояние до морето 1360 m
Продажба
600 000 € 1071 €/m²
  • Обектен код 54669
  • Квадратура 560 m²
  • Разстояние до морето 15800 m
Продажба
700 000 € 979 €/m²
  • Обектен код 39752
  • Квадратура 715 m²
  • Разстояние до морето 9000 m
Продажба
800 000 € 871 €/m²
  • Обектен код 35801
  • Квадратура 918 m²
  • Разстояние до морето 7000 m
Продажба
650 000 € 1547 €/m²
  • Обектен код 30898
  • Квадратура 420 m²
  • Разстояние до морето 3500 m
Продажба
441 000 € 1378 €/m²
  • Обектен код 60879
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин