500 000 €
2273 €/m²
Property 56797 photo 1
Property 56797 photo 2
Property 56797 photo 3
Property 56797 photo 4
Property 56797 photo 5
Property 56797 photo 6
Property 56797 photo 7
Property 56797 photo 8
Property 56797 photo 9
Property 56797 photo 10
Property 56797 photo 11
Property 56797 photo 12
Property 56797 photo 13
Property 56797 photo 14

Details

  • Година на строителство: 1984
  • Година на обновяване: 2020
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 2900 m
  • Разстояние до летището: 44 km

Услуги

  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба сграда с площ 220 кв.м в Атина. сграда има 2 нива.Партер и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна, едно складово помещение. Партер и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна, едно складово помещение. Имотът разполага със следните екстри: отопление, складово помещение.

Продажба
595 000 € 1116 €/m²
  • Обектен код 42510
  • Квадратура 533 m²
  • Разстояние до морето 9000 m
Продажба
580 000 € 2027 €/m²
  • Обектен код 37778
  • Квадратура 286 m²
  • Разстояние до морето 5200 m
Продажба
480 000 € 1200 €/m²
  • Обектен код 34134
  • Квадратура 400 m²
  • Разстояние до морето 8000 m
Продажба
650 000 € 1166 €/m²
  • Обектен код 37660
  • Квадратура 557 m²
  • Разстояние до морето 8300 m
Продажба
580 000 € 2367 €/m²
  • Обектен код 39603
  • Квадратура 245 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
550 000 € 1603 €/m²
  • Обектен код 52819
  • Квадратура 343 m²
  • Разстояние до морето 7000 m
Продажба
650 000 € 1000 €/m²
  • Обектен код 47810
  • Квадратура 650 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
500 000 € 2272 €/m²
  • Обектен код 56797
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
695 000 € 4064 €/m²
  • Обектен код 33171
  • Квадратура 171 m²
  • Разстояние до морето 8000 m
Продажба
570 000 € 1583 €/m²
  • Обектен код 60941
  • Квадратура 360 m²
  • Разстояние до морето 6000 m

Абонамент за бюлетин