Продават
550 000 €
1549 €/m²
Property 40780 photo 1
Property 40780 photo 2
Property 40780 photo 3
Property 40780 photo 4
Property 40780 photo 5
Property 40780 photo 6
Property 40780 photo 7
Property 40780 photo 8
Property 40780 photo 9
Property 40780 photo 10
Property 40780 photo 11
Property 40780 photo 12

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2006
  • Година на обновяване: 2009
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 14000 m
  • Разстояние до летището: 12 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 355 кв.м в Атина. сутерен и се състои от една кухня, едно складово помещение, една зала за игри. Партер и се състои от хол, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Къщата има слънчево изложение е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, тенти, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
По запитване
  • Обектен код 8218
  • Квадратура 375 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
640 000 € 400 000 € 2040 €/m²
  • Обектен код 14309
  • Квадратура 196 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
500 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 30953
  • Квадратура 225 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
500 000 € 2840 €/m²
  • Обектен код 33505
  • Квадратура 176 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
550 000 € 4583 €/m²
  • Обектен код 36274
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
500 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 57211
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
530 000 € 2120 €/m²
  • Обектен код 58432
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
570 000 € 2590 €/m²
  • Обектен код 61879
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
525 000 € 2282 €/m²
  • Обектен код 63437
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
510 000 € 2040 €/m²
  • Обектен код 65685
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин