Продават
85 000 € 72 000 €
1309 €/m²
Property 40797 photo 1
Property 40797 photo 2
Property 40797 photo 3
Property 40797 photo 4
Property 40797 photo 5
Property 40797 photo 6
Property 40797 photo 7
Property 40797 photo 8
Property 40797 photo 9
Property 40797 photo 10
Property 40797 photo 11
Property 40797 photo 12
Property 40797 photo 13
Property 40797 photo 14
Property 40797 photo 15

Details

  • Година на строителство: 1966
  • Година на обновяване: 2019
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: дизел
  • Type of flooring: Tiles - Parquet
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 6800 m
  • Разстояние до летището: 37 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 55 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на партер и се състои от една спалня, хол, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
76 000 € 1288 €/m²
  • Обектен код 62549
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
123 000 € 1863 €/m²
  • Обектен код 63320
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
120 000 € 105 000 € 1312 €/m²
  • Обектен код 63706
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
110 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 63856
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
105 000 € 6562 €/m²
  • Обектен код 64130
  • Квадратура 16 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
120 000 € 100 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 64259
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
70 000 € 65 000 € 1477 €/m²
  • Обектен код 64410
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
97 000 € 3233 €/m²
  • Обектен код 65016
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
110 000 € 3928 €/m²
  • Обектен код 65251
  • Квадратура 28 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
125 000 € 1562 €/m²
  • Обектен код 65788
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин