Продажба - Апартамент 160 m² на Крит

Гърция Крит Префектура Ласити Неаполи
140 000 € 135 000 €
844 €/m²
Property 43109 photo 1
Property 43109 photo 2
Property 43109 photo 3
Property 43109 photo 4
Property 43109 photo 5
Property 43109 photo 6
Property 43109 photo 7
Property 43109 photo 8
Property 43109 photo 9
Property 43109 photo 10
Property 43109 photo 11
Property 43109 photo 12
Property 43109 photo 13
Property 43109 photo 14
Property 43109 photo 15

Details

  • Година на строителство: 1950
  • Брой стаи: 6
  • Условие: Стара сграда
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 12500 m
  • Разстояние до летището: 39 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 160 кв.м на Крит. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 4 спални, 2 холове, една кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели. Сграда без асансьор.

Продажба
200 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 62170
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
140 000 € 135 000 € 843 €/m²
  • Обектен код 43109
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
195 000 € 2407 €/m²
  • Обектен код 64874
  • Квадратура 81 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
156 000 € 1950 €/m²
  • Обектен код 61395
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
166 000 € 5030 €/m²
  • Обектен код 61898
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин