Продават

Продажба - Апартамент 90 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Палео Фалиро
По запитване
Property 46061 photo 1
Property 46061 photo 2
Property 46061 photo 3
Property 46061 photo 4
Property 46061 photo 5
Property 46061 photo 6
Property 46061 photo 7
Property 46061 photo 8
Property 46061 photo 9
Property 46061 photo 10
Property 46061 photo 11

Details

  • Година на строителство: 1964
  • Година на обновяване: 2018
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 150 m
  • Разстояние до летището: 35 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 90 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
380 000 € 3762 €/m²
  • Обектен код 65793
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 6111 €/m²
  • Обектен код 65812
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
305 000 € 3315 €/m²
  • Обектен код 65813
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
500 000 € 5102 €/m²
  • Обектен код 65814
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
100 000 € 1176 €/m²
  • Обектен код 65870
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
300 000 € 280 000 € 2187 €/m²
  • Обектен код 65913
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 7142 €/m²
  • Обектен код 65919
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
139 000 € 1404 €/m²
  • Обектен код 65922
  • Квадратура 99 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
130 000 € 2363 €/m²
  • Обектен код 65937
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
475 000 € 5523 €/m²
  • Обектен код 65939
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин