Property 47320 photo 1
Property 47320 photo 2
Property 47320 photo 3
Property 47320 photo 4

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1993
  • Брой стаи: 10
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 6
  • разстояние до морето: 6000 m
  • Разстояние до летището: 26 km

Услуги

  • паркинг
  • Вътрешни стълби
  • Има нужда от ремонт

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 300 кв.м в Атика. Партер и се състои от 3 спални, хол с кухня, 2 бани. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага красива гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
365 000 € 2607 €/m²
  • Обектен код 61796
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
По запитване
  • Обектен код 8118
  • Квадратура 360 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
260 000 € 235 000 € 1175 €/m²
  • Обектен код 4936
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
370 000 € 1233 €/m²
  • Обектен код 23753
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
280 000 € 3733 €/m²
  • Обектен код 63052
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 1721 €/m²
  • Обектен код 30319
  • Квадратура 244 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
380 000 € 1583 €/m²
  • Обектен код 62375
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
420 000 € 2545 €/m²
  • Обектен код 19544
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
250 000 € 694 €/m²
  • Обектен код 24128
  • Квадратура 360 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
310 000 € 270 000 € 1800 €/m²
  • Обектен код 26139
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин