270 000 € 210 000 €
1567 €/m²
Property 50058 photo 1
Property 50058 photo 2
Property 50058 photo 3
Property 50058 photo 4
Property 50058 photo 5
Property 50058 photo 6
Property 50058 photo 7
Property 50058 photo 8
Property 50058 photo 9

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2000
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 90 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 134 кв.м в Атика. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, паркомясто, градина, барбекю, отопление, складово помещение.

Продажба
365 000 € 2607 €/m²
  • Обектен код 61796
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
400 000 € 2631 €/m²
  • Обектен код 22432
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 210 000 € 1567 €/m²
  • Обектен код 50058
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
280 000 € 3733 €/m²
  • Обектен код 63052
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
370 000 € 3978 €/m²
  • Обектен код 18058
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 1142 €/m²
  • Обектен код 23685
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
380 000 € 1583 €/m²
  • Обектен код 62375
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
380 000 € 2533 €/m²
  • Обектен код 37262
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
380 000 € 4871 €/m²
  • Обектен код 64787
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 235 000 € 1175 €/m²
  • Обектен код 4936
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин