Продажба - Апартамент 114 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Север Филотей
388 500 €
3408 €/m²
Property 5287 photo 1
Property 5287 photo 2
Property 5287 photo 3
Property 5287 photo 4
Property 5287 photo 5
Property 5287 photo 6
Property 5287 photo 7
Property 5287 photo 8

Details

  • Година на строителство: 2008
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 22000 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 114 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една кухня, 2 бани, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Апартаментът се намира в района на Неа Филотея в Атина.

Стаите разполагат с гардероби, има и окабеляване за климатик.

На третия етаж има още два апартамента със същото разпределение на цена от 430 500 евро и на четвъртия етаж на цена от 504 000 евро.

Продажба
315 000 € 4200 €/m²
  • Обектен код 65578
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 3850 €/m²
  • Обектен код 64140
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 5238 €/m²
  • Обектен код 60366
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
479 000 € 4650 €/m²
  • Обектен код 58964
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
420 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 65768
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 4805 €/m²
  • Обектен код 58958
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
350 000 € 2095 €/m²
  • Обектен код 59653
  • Квадратура 167 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
510 000 € 3187 €/m²
  • Обектен код 65254
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
430 000 € 3981 €/m²
  • Обектен код 60109
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 3387 €/m²
  • Обектен код 66061
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин