Property 54741 photo 1
Property 54741 photo 2
Property 54741 photo 3

Details

  • Година на строителство: 2005
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 71 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 249 кв.м в Атика. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Втори етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е с

Продажба
225 000 € 703 €/m²
  • Обектен код 13112
  • Квадратура 320 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
280 000 € 3733 €/m²
  • Обектен код 63052
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
260 000 € 235 000 € 1175 €/m²
  • Обектен код 4936
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
200 000 € 1069 €/m²
  • Обектен код 31360
  • Квадратура 187 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
250 000 € 694 €/m²
  • Обектен код 24128
  • Квадратура 360 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
210 000 € 1750 €/m²
  • Обектен код 13170
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
205 000 € 2928 €/m²
  • Обектен код 14343
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 2409 €/m²
  • Обектен код 11509
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 3818 €/m²
  • Обектен код 37005
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
190 000 € 763 €/m²
  • Обектен код 54741
  • Квадратура 249 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин