265 000 €
2409 €/m²
Property 11509 photo 1
Property 11509 photo 2
Property 11509 photo 3

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2015
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 250 m

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Вътрешни стълби

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 110 кв.м в Атика. Партер и се състои от 2 спални, 2 душове с тоалетна, един офис. Първи етаж и се състои от хол с кухня, една кухня. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
250 000 € 1543 €/m²
  • Обектен код 31772
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
290 000 € 966 €/m²
  • Обектен код 47320
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
260 000 € 942 €/m²
  • Обектен код 45234
  • Квадратура 276 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
365 000 € 335 000 € 1116 €/m²
  • Обектен код 8117
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
350 000 € 1400 €/m²
  • Обектен код 12558
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
360 000 € 1200 €/m²
  • Обектен код 24057
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
350 000 € 1029 €/m²
  • Обектен код 13368
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
310 000 € 270 000 € 1800 €/m²
  • Обектен код 26139
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
225 000 € 703 €/m²
  • Обектен код 13112
  • Квадратура 320 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
370 000 € 3978 €/m²
  • Обектен код 18058
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин