105 000 €
1382 €/m²
Property 57156 photo 1
Property 57156 photo 2
Property 57156 photo 3
Property 57156 photo 4
Property 57156 photo 5
Property 57156 photo 6
Property 57156 photo 7
Property 57156 photo 8
Property 57156 photo 9
Property 57156 photo 10
Property 57156 photo 11
Property 57156 photo 12
Property 57156 photo 13
Property 57156 photo 14

Details

  • Годишно: 4,30%
  • Година на строителство: 2004
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 76 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има ъглово изложение. С Имотът разполага със следните екстри: климатик, cградата има асансьор, складово помещение.

Продажба
150 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 20240
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Инвестиции Продажба
150 000 € 2631 €/m²
  • Обектен код 36627
  • Квадратура 57 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
150 000 € 1363 €/m²
  • Обектен код 51308
  • Квадратура 110 m²
  • Разстояние до морето 250 m
Продажба
154 000 € 1925 €/m²
  • Обектен код 53289
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
145 000 € 4833 €/m²
  • Обектен код 54442
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
135 000 € 2812 €/m²
  • Обектен код 59129
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
137 000 € 133 000 € 3166 €/m²
  • Обектен код 59317
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
135 000 € 1776 €/m²
  • Обектен код 59674
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
145 000 € 2230 €/m²
  • Обектен код 59748
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Инвестиции Продажба
150 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 60545
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин