Продават
270 000 €
3000 €/m²
Property 5759 photo 1
Property 5759 photo 2
Property 5759 photo 3
Property 5759 photo 4
Property 5759 photo 5
Property 5759 photo 6
Property 5759 photo 7

Details

  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 20 m

Услуги

  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 90 кв.м в Атика. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 бани. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик. Сграда без асансьор.

Продажба
315 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 56980
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 2880 €/m²
  • Обектен код 57498
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 5744 €/m²
  • Обектен код 63912
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
255 000 € 3269 €/m²
  • Обектен код 65017
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 3684 €/m²
  • Обектен код 65143
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
260 000 € 3250 €/m²
  • Обектен код 65180
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
285 000 € 2544 €/m²
  • Обектен код 65283
  • Квадратура 112 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 4366 €/m²
  • Обектен код 65316
  • Квадратура 71 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 5625 €/m²
  • Обектен код 65318
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
300 000 € 4225 €/m²
  • Обектен код 65368
  • Квадратура 71 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин