850 000 €
3069 €/m²
Property 57672 photo 1
Property 57672 photo 2
Property 57672 photo 3
Property 57672 photo 4
Property 57672 photo 5
Property 57672 photo 6
Property 57672 photo 7
Property 57672 photo 8
Property 57672 photo 9
Property 57672 photo 10
Property 57672 photo 11
Property 57672 photo 12
Property 57672 photo 13
Property 57672 photo 14
Property 57672 photo 15
Property 57672 photo 16

Details

  • Година на строителство: 1936
  • Брой стаи: 9
  • Отопление: електрически
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 215 m
  • Разстояние до летището: 40 km

Услуги

  • Има нужда от ремонт

Описание

Предлагаме за продажба сграда с площ 277 кв.м в Атина. сграда има 3 нива.Партер и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Втори етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Партер и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Втори етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Партер и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Втори етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето.

Продажба
1 050 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 54731
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 200 000 € 1929 €/m²
  • Обектен код 21525
  • Квадратура 622 m²
  • Разстояние до морето 8500 m
Продажба
850 000 € 1700 €/m²
  • Обектен код 61606
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 6000 m
Продажба
960 000 € 2051 €/m²
  • Обектен код 47328
  • Квадратура 468 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
750 000 € 1271 €/m²
  • Обектен код 38100
  • Квадратура 590 m²
  • Разстояние до морето 5500 m
Продажба
950 000 € 1583 €/m²
  • Обектен код 12070
  • Квадратура 600 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 250 000 € 1879 €/m²
  • Обектен код 57343
  • Квадратура 665 m²
  • Разстояние до морето 6000 m
Продажба
920 000 € 1869 €/m²
  • Обектен код 49129
  • Квадратура 492 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
1 200 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 24415
  • Квадратура 560 m²
  • Разстояние до морето 1600 m

Абонамент за бюлетин