Продават
Property 59990 photo 1
Property 59990 photo 2
Property 59990 photo 3
Property 59990 photo 4
Property 59990 photo 5
Property 59990 photo 6
Property 59990 photo 7
Property 59990 photo 8
Property 59990 photo 9
Property 59990 photo 10
Property 59990 photo 11
Property 59990 photo 12
Property 59990 photo 13
Property 59990 photo 14
Property 59990 photo 15
Property 59990 photo 16
Property 59990 photo 17

Details

  • Година на строителство: 1920
  • Година на обновяване: 2000
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: електрически
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 186 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 275 кв.м в Атика. сутерен и се състои от едно складово помещение. Партер и се състои от хол, една кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, отопление, складово помещение.

Продажба
420 000 € 2545 €/m²
  • Обектен код 19544
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
490 000 € 2969 €/m²
  • Обектен код 20949
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
450 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 21704
  • Квадратура 225 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
400 000 € 2631 €/m²
  • Обектен код 22432
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
600 000 € 2173 €/m²
  • Обектен код 23036
  • Квадратура 276 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
420 000 € 4200 €/m²
  • Обектен код 23169
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 23302
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
510 000 € 1062 €/m²
  • Обектен код 23486
  • Квадратура 480 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
400 000 € 1142 €/m²
  • Обектен код 23685
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
370 000 € 1233 €/m²
  • Обектен код 23753
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин