147 000 €
3267 €/m²
Property 60030 photo 1
Property 60030 photo 2
Property 60030 photo 3
Property 60030 photo 4
Property 60030 photo 5
Property 60030 photo 6
Property 60030 photo 7
Property 60030 photo 8
Property 60030 photo 9
Property 60030 photo 10

Details

  • Етаж: 1 етаж
  • Година на строителство: 1972
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 7200 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 45 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен Semi-first floor и се състои от една спалня, хол, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: климатик, отопление.

Продажба
160 000 € 1720 €/m²
  • Обектен код 37430
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
150 000 € 1666 €/m²
  • Обектен код 41135
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
150 000 € 1851 €/m²
  • Обектен код 48458
  • Квадратура 81 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
165 000 € 916 €/m²
  • Обектен код 50635
  • Квадратура 180 m²
  • Разстояние до морето 12000 m
Продажба
180 000 € 1894 €/m²
  • Обектен код 51269
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
178 000 € 1561 €/m²
  • Обектен код 51771
  • Квадратура 114 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
168 000 € 2507 €/m²
  • Обектен код 52296
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
161 000 € 1490 €/m²
  • Обектен код 53260
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
180 000 € 1914 €/m²
  • Обектен код 54756
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
180 000 € 1935 €/m²
  • Обектен код 55945
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин