Продажба - Апартамент 50 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Калитея Цицифицира
170 000 €
3400 €/m²
Property 65091 photo 1
Property 65091 photo 2
Property 65091 photo 3
Property 65091 photo 4
Property 65091 photo 5
Property 65091 photo 6
Property 65091 photo 7
Property 65091 photo 8
Property 65091 photo 9
Property 65091 photo 10
Property 65091 photo 11
Property 65091 photo 12
Property 65091 photo 13
Property 65091 photo 14

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1975
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: дизел
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 35 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 50 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има ъглово изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
235 000 € 3133 €/m²
  • Обектен код 60915
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
220 000 € 2933 €/m²
  • Обектен код 60916
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 4716 €/m²
  • Обектен код 61254
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 5102 €/m²
  • Обектен код 61255
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 155 000 € 3100 €/m²
  • Обектен код 61452
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
138 000 € 1703 €/m²
  • Обектен код 61494
  • Квадратура 81 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
155 000 € 6739 €/m²
  • Обектен код 61678
  • Квадратура 23 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
165 000 € 2357 €/m²
  • Обектен код 61701
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 3076 €/m²
  • Обектен код 61831
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
150 000 € 1282 €/m²
  • Обектен код 61935
  • Квадратура 117 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин