180 000 €
2338 €/m²
Property 60136 photo 1
Property 60136 photo 2
Property 60136 photo 3
Property 60136 photo 4
Property 60136 photo 5
Property 60136 photo 6
Property 60136 photo 7
Property 60136 photo 8
Property 60136 photo 9
Property 60136 photo 10
Property 60136 photo 11

Details

  • Етаж: 2 етаж
  • Година на строителство: 1973
  • Година на обновяване: 2015
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 660 m
  • Разстояние до летището: 40 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 77 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
160 000 € 3076 €/m²
  • Обектен код 61831
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
163 000 € 3622 €/m²
  • Обектен код 64885
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
155 000 € 1987 €/m²
  • Обектен код 63391
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
200 000 € 3846 €/m²
  • Обектен код 64225
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 63508
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
185 000 € 4204 €/m²
  • Обектен код 66125
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 220 000 € 2750 €/m²
  • Обектен код 62029
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
215 000 € 2621 €/m²
  • Обектен код 66032
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 65784
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 63507
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин