163 000 €
3622 €/m²
Property 64885 photo 1
Property 64885 photo 2
Property 64885 photo 3
Property 64885 photo 4
Property 64885 photo 5
Property 64885 photo 6
Property 64885 photo 7
Property 64885 photo 8
Property 64885 photo 9
Property 64885 photo 10
Property 64885 photo 11

Details

  • Етаж: 3 етаж
  • Година на строителство: 1967
  • Година на обновяване: 2019
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: дизел
  • Type of flooring: tiles , wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 465 m
  • Разстояние до летището: 39 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 45 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: климатик, отопление. Сграда без асансьор.

Продажба
215 000 € 2905 €/m²
  • Обектен код 56511
  • Квадратура 74 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
200 000 € 2564 €/m²
  • Обектен код 66046
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
205 000 € 2383 €/m²
  • Обектен код 63980
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
147 000 € 3127 €/m²
  • Обектен код 56290
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
185 000 € 2534 €/m²
  • Обектен код 59325
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 162 000 € 2571 €/m²
  • Обектен код 58280
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
160 000 € 2461 €/m²
  • Обектен код 65166
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
137 000 € 1876 €/m²
  • Обектен код 57034
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
220 000 € 2933 €/m²
  • Обектен код 60916
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
200 000 € 1388 €/m²
  • Обектен код 65792
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин