Property 57034 photo 1
Property 57034 photo 2
Property 57034 photo 3
Property 57034 photo 4

Details

  • Година на строителство: 1972
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 8000 m
  • Разстояние до летището: 38 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 73 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
180 000 € 4390 €/m²
  • Обектен код 65309
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 3400 €/m²
  • Обектен код 65091
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
120 000 € 105 000 € 1312 €/m²
  • Обектен код 63706
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
147 000 € 3266 €/m²
  • Обектен код 60030
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
161 000 € 1490 €/m²
  • Обектен код 53260
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
200 000 € 2564 €/m²
  • Обектен код 66046
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
195 000 € 4148 €/m²
  • Обектен код 66134
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 1818 €/m²
  • Обектен код 57400
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
155 000 € 2039 €/m²
  • Обектен код 65272
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
180 000 € 2337 €/m²
  • Обектен код 60136
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин