Продажба - Апартамент 50 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Калитея Цицифицира
170 000 €
3400 €/m²
Property 65091 photo 1
Property 65091 photo 2
Property 65091 photo 3
Property 65091 photo 4
Property 65091 photo 5
Property 65091 photo 6
Property 65091 photo 7
Property 65091 photo 8
Property 65091 photo 9
Property 65091 photo 10
Property 65091 photo 11
Property 65091 photo 12
Property 65091 photo 13
Property 65091 photo 14

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1975
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: дизел
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 35 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 50 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има ъглово изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
215 000 € 2621 €/m²
  • Обектен код 66032
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 4146 €/m²
  • Обектен код 65308
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
225 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 63425
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
220 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 65243
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
195 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 60644
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
200 000 € 3076 €/m²
  • Обектен код 59390
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
152 000 € 3304 €/m²
  • Обектен код 60187
  • Квадратура 46 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
185 000 € 3627 €/m²
  • Обектен код 65408
  • Квадратура 51 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
155 000 € 2039 €/m²
  • Обектен код 65272
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 9615 €/m²
  • Обектен код 62960
  • Квадратура 26 m²
  • Разстояние до морето 4148 m

Абонамент за бюлетин