Продажба - Апартамент 51 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Неа Смирни Крисаки
185 000 €
3627 €/m²
Property 65408 photo 1
Property 65408 photo 2
Property 65408 photo 3
Property 65408 photo 4
Property 65408 photo 5
Property 65408 photo 6
Property 65408 photo 7
Property 65408 photo 8
Property 65408 photo 9
Property 65408 photo 10
Property 65408 photo 11
Property 65408 photo 12
Property 65408 photo 13
Property 65408 photo 14

Details

  • Брой етажи: 6
  • Година на строителство: 2009
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 40 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 51 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С

Продажба
263 000 € 5977 €/m²
  • Обектен код 65216
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 3846 €/m²
  • Обектен код 64225
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
200 000 € 2564 €/m²
  • Обектен код 66046
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 6944 €/m²
  • Обектен код 63009
  • Квадратура 36 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
245 000 € 3550 €/m²
  • Обектен код 65438
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
165 000 € 3437 €/m²
  • Обектен код 65227
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 4146 €/m²
  • Обектен код 65308
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 4153 €/m²
  • Обектен код 63932
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
240 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 65787
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
200 000 € 3773 €/m²
  • Обектен код 65220
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин