250 000 €
6944 €/m²
Property 63009 photo 1
Property 63009 photo 2
Property 63009 photo 3

Details

  • Година на строителство: 2009
  • Година на обновяване: 2025
  • Отопление: електрически
  • разстояние до морето: 10000 m
  • Разстояние до летището: 27 km

Услуги

  • Асансьор
  • Има нужда от ремонт

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 36 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
245 000 € 4016 €/m²
  • Обектен код 65117
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
255 000 € 3642 €/m²
  • Обектен код 63823
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
315 000 € 4200 €/m²
  • Обектен код 65578
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
263 000 € 5977 €/m²
  • Обектен код 65216
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 9310 €/m²
  • Обектен код 65350
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 63507
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
280 000 € 2276 €/m²
  • Обектен код 64603
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
285 000 € 4014 €/m²
  • Обектен код 65118
  • Квадратура 71 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 65001
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
290 000 € 6170 €/m²
  • Обектен код 65358
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин