170 000 €
4146 €/m²
Property 65308 photo 1
Property 65308 photo 2
Property 65308 photo 3

Details

  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 2
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3700 m
  • Разстояние до летището: 38 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 41 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
225 000 € 2884 €/m²
  • Обектен код 65364
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
208 000 € 2773 €/m²
  • Обектен код 65595
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 62799
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
230 000 € 3285 €/m²
  • Обектен код 62134
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
139 000 € 1404 €/m²
  • Обектен код 65922
  • Квадратура 99 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
180 000 € 2022 €/m²
  • Обектен код 66044
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
220 000 € 2716 €/m²
  • Обектен код 60192
  • Квадратура 81 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 4629 €/m²
  • Обектен код 64504
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
160 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 60320
  • Квадратура 72 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
220 000 € 3283 €/m²
  • Обектен код 65034
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин