139 000 €
1404 €/m²
Property 65922 photo 1
Property 65922 photo 2
Property 65922 photo 3
Property 65922 photo 4
Property 65922 photo 5
Property 65922 photo 6
Property 65922 photo 7
Property 65922 photo 8
Property 65922 photo 9
Property 65922 photo 10
Property 65922 photo 11
Property 65922 photo 12

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 1972
  • Брой стаи: 3
  • Условие: Стара сграда
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2

Услуги

  • Асансьор
  • Има нужда от ремонт

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 99 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
155 000 € 2039 €/m²
  • Обектен код 65272
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
208 000 € 2773 €/m²
  • Обектен код 65595
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
180 000 € 4390 €/m²
  • Обектен код 65309
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
180 000 € 1914 €/m²
  • Обектен код 54756
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
170 000 € 4146 €/m²
  • Обектен код 65308
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
160 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 60320
  • Квадратура 72 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
155 000 € 6739 €/m²
  • Обектен код 61678
  • Квадратура 23 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
190 000 € 2714 €/m²
  • Обектен код 57534
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 1818 €/m²
  • Обектен код 57400
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
190 000 € 2714 €/m²
  • Обектен код 57429
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин