Продажба - Апартамент 75 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Агиос Димитриос
208 000 €
2773 €/m²
Property 65595 photo 1
Property 65595 photo 2

Details

  • Брой стаи: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 75 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града.

Продажба
260 000 € 2363 €/m²
  • Обектен код 64961
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 65784
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
280 000 € 7777 €/m²
  • Обектен код 64277
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 4090 €/m²
  • Обектен код 66016
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 10000 €/m²
  • Обектен код 65210
  • Квадратура 26 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
290 000 € 6170 €/m²
  • Обектен код 65358
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 6923 €/m²
  • Обектен код 65354
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
275 000 € 3928 €/m²
  • Обектен код 65239
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
208 000 € 2773 €/m²
  • Обектен код 65595
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 7714 €/m²
  • Обектен код 65359
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин