180 000 €
4390 €/m²
Property 65309 photo 1
Property 65309 photo 2
Property 65309 photo 3

Details

  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3700 m
  • Разстояние до летището: 38 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 41 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
208 000 € 2773 €/m²
  • Обектен код 65595
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
155 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 66066
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
155 000 € 1987 €/m²
  • Обектен код 63391
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
220 000 € 1560 €/m²
  • Обектен код 65593
  • Квадратура 141 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
260 500 € 6353 €/m²
  • Обектен код 63008
  • Квадратура 41 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
250 000 € 8333 €/m²
  • Обектен код 62961
  • Квадратура 30 m²
  • Разстояние до морето 4148 m
Продажба
245 000 € 4016 €/m²
  • Обектен код 65117
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
220 000 € 2444 €/m²
  • Обектен код 60552
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
240 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 65787
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
165 000 € 2229 €/m²
  • Обектен код 63265
  • Квадратура 74 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин