155 000 €
1987 €/m²
Property 63391 photo 1
Property 63391 photo 2
Property 63391 photo 3
Property 63391 photo 4
Property 63391 photo 5

Details

  • Етаж: 2 етаж
  • Година на строителство: 1975
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 9300 m
  • Разстояние до летището: 37 km

Услуги

  • Асансьор
  • Има нужда от ремонт

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 78 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: cградата има асансьор, отопление.

Продажба
200 000 € 1818 €/m²
  • Обектен код 57400
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
190 000 € 1016 €/m²
  • Обектен код 52331
  • Квадратура 187 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
155 000 € 1987 €/m²
  • Обектен код 63391
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
165 000 € 2229 €/m²
  • Обектен код 63265
  • Квадратура 74 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
200 000 € 3773 €/m²
  • Обектен код 65220
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
190 000 € 2714 €/m²
  • Обектен код 57534
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
180 000 € 4390 €/m²
  • Обектен код 65309
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
147 000 € 3266 €/m²
  • Обектен код 60030
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
168 000 € 2507 €/m²
  • Обектен код 52296
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
225 000 € 175 000 € 4069 €/m²
  • Обектен код 60384
  • Квадратура 43 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин