Продажба - Апартамент 67 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Център
168 000 €
2507 €/m²
Property 52296 photo 1
Property 52296 photo 2
Property 52296 photo 3
Property 52296 photo 4
Property 52296 photo 5
Property 52296 photo 6
Property 52296 photo 7
Property 52296 photo 8
Property 52296 photo 9
Property 52296 photo 10
Property 52296 photo 11
Property 52296 photo 12
Property 52296 photo 13
Property 52296 photo 14
Property 52296 photo 15
  • Обектен код 52296
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 67 m²
  • Област Атина
  • Информация Атина - Център (Атика)
  • Брой стаи 3

Details

  • Година на строителство: 1980
  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 7000 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 67 кв.м в Атина. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
185 000 € 3627 €/m²
  • Обектен код 65408
  • Квадратура 51 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 245 000 € 2552 €/m²
  • Обектен код 63981
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
163 000 € 3622 €/m²
  • Обектен код 64885
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
174 000 € 2676 €/m²
  • Обектен код 65111
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
225 000 € 175 000 € 4069 €/m²
  • Обектен код 60384
  • Квадратура 43 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
205 000 € 2383 €/m²
  • Обектен код 63980
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
190 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 65592
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
140 000 € 7000 €/m²
  • Обектен код 64831
  • Квадратура 20 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 66092
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
139 000 € 1404 €/m²
  • Обектен код 65922
  • Квадратура 99 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин