165 000 €
2230 €/m²
Property 63265 photo 1
Property 63265 photo 2
Property 63265 photo 3
Property 63265 photo 4
Property 63265 photo 5
Property 63265 photo 6
Property 63265 photo 7
Property 63265 photo 8
Property 63265 photo 9
Property 63265 photo 10
Property 63265 photo 11
Property 63265 photo 12
Property 63265 photo 13
Property 63265 photo 14

Details

  • Година на строителство: 1990
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 44 km

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 74 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: складово помещение.

Продажба
235 000 € 215 000 € 4300 €/m²
  • Обектен код 57707
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 3437 €/m²
  • Обектен код 65227
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 3846 €/m²
  • Обектен код 64225
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 2534 €/m²
  • Обектен код 59325
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 2434 €/m²
  • Обектен код 60318
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
155 000 € 6739 €/m²
  • Обектен код 61678
  • Квадратура 23 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
190 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 65592
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
150 000 € 3658 €/m²
  • Обектен код 63762
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
230 000 € 3239 €/m²
  • Обектен код 65778
  • Квадратура 71 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
135 000 € 1115 €/m²
  • Обектен код 57535
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин