135 000 €
1116 €/m²
Property 57535 photo 1
Property 57535 photo 2
Property 57535 photo 3
Property 57535 photo 4
Property 57535 photo 5
Property 57535 photo 6
Property 57535 photo 7

Details

  • Година на строителство: 1956
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 9000 m
  • Разстояние до летището: 38 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 121 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен Semi-first floor и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С

Продажба
155 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 66066
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 3700 €/m²
  • Обектен код 57683
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 3773 €/m²
  • Обектен код 65220
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
140 000 € 2295 €/m²
  • Обектен код 60135
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
147 000 € 3127 €/m²
  • Обектен код 56290
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 66092
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
185 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 50423
  • Квадратура 74 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 1720 €/m²
  • Обектен код 37430
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
200 000 € 3846 €/m²
  • Обектен код 64225
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
138 000 € 1703 €/m²
  • Обектен код 61494
  • Квадратура 81 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин