140 000 €
2295 €/m²
Property 60135 photo 1
Property 60135 photo 2
Property 60135 photo 3
Property 60135 photo 4
Property 60135 photo 5
Property 60135 photo 6
Property 60135 photo 7
Property 60135 photo 8

Details

  • Етаж: 2 етаж
  • Година на строителство: 1973
  • Година на обновяване: 2008
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 660 m
  • Разстояние до летището: 40 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 61 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
155 000 € 132 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 57503
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
150 000 € 3658 €/m²
  • Обектен код 63762
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 1375 €/m²
  • Обектен код 36811
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
155 000 € 2818 €/m²
  • Обектен код 64864
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
185 000 € 4204 €/m²
  • Обектен код 66125
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 2698 €/m²
  • Обектен код 59130
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
147 000 € 3127 €/m²
  • Обектен код 56290
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
140 000 € 2295 €/m²
  • Обектен код 60135
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 3400 €/m²
  • Обектен код 65091
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
150 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 66037
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин