155 000 €
2818 €/m²
Property 64864 photo 1
Property 64864 photo 2
Property 64864 photo 3
Property 64864 photo 4
Property 64864 photo 5
Property 64864 photo 6
Property 64864 photo 7
Property 64864 photo 8
Property 64864 photo 9
Property 64864 photo 10
Property 64864 photo 11
Property 64864 photo 12

Details

  • Година на строителство: 1968
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 35 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 55 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, отопление.

Продажба
175 000 € 4375 €/m²
  • Обектен код 57556
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
150 000 € 3658 €/m²
  • Обектен код 63762
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 3508 €/m²
  • Обектен код 59435
  • Квадратура 57 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
205 000 € 2383 €/m²
  • Обектен код 63980
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
215 000 € 2905 €/m²
  • Обектен код 56511
  • Квадратура 74 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
200 000 € 3846 €/m²
  • Обектен код 64225
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
138 000 € 1703 €/m²
  • Обектен код 61494
  • Квадратура 81 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
184 000 € 1672 €/m²
  • Обектен код 54850
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
220 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 57476
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 2461 €/m²
  • Обектен код 65166
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин