184 000 €
1673 €/m²
Property 54850 photo 1
Property 54850 photo 2
Property 54850 photo 3

Details

  • Година на строителство: 1973
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 10000 m
  • Разстояние до летището: 35 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 110 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен Loft и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Сграда без асансьор.

Продажба
174 000 € 2676 €/m²
  • Обектен код 65111
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 270 000 € 4029 €/m²
  • Обектен код 63992
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 4512 €/m²
  • Обектен код 65311
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 2468 €/m²
  • Обектен код 66047
  • Квадратура 79 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
225 000 € 2884 €/m²
  • Обектен код 65364
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 5200 €/m²
  • Обектен код 65944
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
150 000 € 3658 €/m²
  • Обектен код 63762
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 6756 €/m²
  • Обектен код 62805
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
240 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 65787
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
150 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 66037
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин