250 000 €
6757 €/m²
Property 62805 photo 1
Property 62805 photo 2
Property 62805 photo 3
Property 62805 photo 4
Property 62805 photo 5
Property 62805 photo 6
Property 62805 photo 7
Property 62805 photo 8
Property 62805 photo 9
Property 62805 photo 10

Details

  • Етаж: 4 етаж
  • Година на строителство: 1999
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 4148 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 37 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
290 000 € 6170 €/m²
  • Обектен код 65358
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
240 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 65787
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
232 000 € 6105 €/m²
  • Обектен код 65217
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 10000 €/m²
  • Обектен код 65356
  • Квадратура 27 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
285 000 € 4014 €/m²
  • Обектен код 65118
  • Квадратура 71 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 6923 €/m²
  • Обектен код 65349
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 6923 €/m²
  • Обектен код 65354
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
208 000 € 2773 €/m²
  • Обектен код 65595
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 8125 €/m²
  • Обектен код 64932
  • Квадратура 32 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
245 000 € 4016 €/m²
  • Обектен код 65117
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин