150 000 €
1500 €/m²
Property 66037 photo 1
Property 66037 photo 2
Property 66037 photo 3
Property 66037 photo 4
Property 66037 photo 5
Property 66037 photo 6
Property 66037 photo 7
Property 66037 photo 8

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 1985
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 7700 m
  • Разстояние до летището: 34 km

Услуги

  • Асансьор
  • Има нужда от ремонт

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 100 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: cградата има асансьор, отопление.

Продажба
168 000 € 2507 €/m²
  • Обектен код 52296
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
190 000 € 1016 €/m²
  • Обектен код 52331
  • Квадратура 187 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
185 000 € 2534 €/m²
  • Обектен код 59325
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
195 000 € 2074 €/m²
  • Обектен код 56872
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
174 000 € 2676 €/m²
  • Обектен код 65111
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
123 000 € 1863 €/m²
  • Обектен код 63320
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
180 000 € 2022 €/m²
  • Обектен код 66044
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
190 000 € 2714 €/m²
  • Обектен код 57429
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
163 000 € 3622 €/m²
  • Обектен код 64885
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 3400 €/m²
  • Обектен код 65091
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин