190 000 €
2714 €/m²
Property 57429 photo 1
Property 57429 photo 2
Property 57429 photo 3
Property 57429 photo 4
Property 57429 photo 5
Property 57429 photo 6
Property 57429 photo 7
Property 57429 photo 8
Property 57429 photo 9

Details

  • Етаж: 3 етаж
  • Година на строителство: 1970
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 770 m
  • Разстояние до летището: 40 km

Услуги

  • Има нужда от ремонт

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 70 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: тенти, отопление. Сграда без асансьор.

Продажба
260 000 € 3939 €/m²
  • Обектен код 66015
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 6136 €/m²
  • Обектен код 66013
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
220 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 65243
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
260 000 € 2363 €/m²
  • Обектен код 64961
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 7812 €/m²
  • Обектен код 62967
  • Квадратура 32 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
260 000 € 5200 €/m²
  • Обектен код 65944
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
225 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 63425
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 6923 €/m²
  • Обектен код 65349
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 2700 €/m²
  • Обектен код 65007
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
242 000 € 2261 €/m²
  • Обектен код 63313
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин