250 000 €
7813 €/m²
Property 62967 photo 1
Property 62967 photo 2
Property 62967 photo 3
Property 62967 photo 4

Details

  • Година на строителство: 2009
  • Година на обновяване: 2025
  • Отопление: електрически
  • разстояние до морето: 10000 m
  • Разстояние до летището: 27 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 32 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на партер Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
295 000 € 4214 €/m²
  • Обектен код 63667
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
315 000 € 5727 €/m²
  • Обектен код 64830
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 8125 €/m²
  • Обектен код 64932
  • Квадратура 32 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
320 000 € 3265 €/m²
  • Обектен код 65250
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
297 000 € 3300 €/m²
  • Обектен код 65614
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
305 000 € 4841 €/m²
  • Обектен код 63704
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
225 000 € 2812 €/m²
  • Обектен код 65274
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 4477 €/m²
  • Обектен код 65304
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
205 000 € 2383 €/m²
  • Обектен код 63980
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 245 000 € 2552 €/m²
  • Обектен код 63981
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин