190 000 €
1016 €/m²
Property 52331 photo 1
Property 52331 photo 2
Property 52331 photo 3
Property 52331 photo 4
Property 52331 photo 5

Details

  • Година на строителство: 1965
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 35 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 187 кв.м в Атина. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
200 000 € 1388 €/m²
  • Обектен код 65792
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 7812 €/m²
  • Обектен код 62967
  • Квадратура 32 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
280 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 65031
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 7297 €/m²
  • Обектен код 65357
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
232 000 € 6105 €/m²
  • Обектен код 65217
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
220 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 65243
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
265 000 € 6022 €/m²
  • Обектен код 66012
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 4512 €/m²
  • Обектен код 65311
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 66092
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 3437 €/m²
  • Обектен код 65227
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин