185 000 €
4512 €/m²
Property 65311 photo 1
Property 65311 photo 2
Property 65311 photo 3

Details

  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3700 m
  • Разстояние до летището: 38 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 41 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
255 000 € 3642 €/m²
  • Обектен код 63823
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 7297 €/m²
  • Обектен код 65357
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
160 000 € 2461 €/m²
  • Обектен код 65166
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
261 000 € 6365 €/m²
  • Обектен код 62804
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 8125 €/m²
  • Обектен код 64932
  • Квадратура 32 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
150 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 66037
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 3627 €/m²
  • Обектен код 65408
  • Квадратура 51 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 2363 €/m²
  • Обектен код 64961
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 9310 €/m²
  • Обектен код 65350
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
180 000 € 4390 €/m²
  • Обектен код 65309
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин