Продажба - Апартамент 65 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Imittos Ано Имитос
160 000 €
2462 €/m²
Property 65166 photo 1
Property 65166 photo 2
Property 65166 photo 3
Property 65166 photo 4
Property 65166 photo 5
Property 65166 photo 6
Property 65166 photo 7
Property 65166 photo 8
Property 65166 photo 9
Property 65166 photo 10
Property 65166 photo 11

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1967
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 5200 m
  • Разстояние до летището: 28 km

Услуги

  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 65 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: климатик, тенти, отопление, складово помещение. Сграда без асансьор.

Продажба
137 000 € 1876 €/m²
  • Обектен код 57034
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
220 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 65243
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
168 000 € 2507 €/m²
  • Обектен код 52296
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
232 000 € 6105 €/m²
  • Обектен код 65217
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
140 000 € 2295 €/m²
  • Обектен код 60135
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
225 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 63425
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
225 000 € 2884 €/m²
  • Обектен код 65364
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
155 000 € 1987 €/m²
  • Обектен код 63391
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
200 000 € 3846 €/m²
  • Обектен код 64225
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
138 000 € 1703 €/m²
  • Обектен код 61494
  • Квадратура 81 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин