200 000 €
1389 €/m²
Property 65792 photo 1
Property 65792 photo 2
Property 65792 photo 3
Property 65792 photo 4
Property 65792 photo 5
Property 65792 photo 6
Property 65792 photo 7
Property 65792 photo 8
Property 65792 photo 9
Property 65792 photo 10
Property 65792 photo 11
Property 65792 photo 12
Property 65792 photo 13
Property 65792 photo 14
Property 65792 photo 15
Property 65792 photo 16
Property 65792 photo 17
Property 65792 photo 18
Property 65792 photo 19
Property 65792 photo 20
Property 65792 photo 21
Property 65792 photo 22

Details

  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 8000 m
  • Разстояние до летището: 35 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 144 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, 2 бани. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Сграда без асансьор.

Продажба
180 000 € 2022 €/m²
  • Обектен код 66044
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
290 000 € 3918 €/m²
  • Обектен код 63032
  • Квадратура 74 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 3437 €/m²
  • Обектен код 65069
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
295 000 € 4402 €/m²
  • Обектен код 65303
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 4512 €/m²
  • Обектен код 65311
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
220 000 € 3283 €/m²
  • Обектен код 65034
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 9310 €/m²
  • Обектен код 65355
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 2229 €/m²
  • Обектен код 63265
  • Квадратура 74 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
240 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 65787
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 5400 €/m²
  • Обектен код 65320
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин