215 000 €
2905 €/m²
Property 56511 photo 1
Property 56511 photo 2
Property 56511 photo 3
Property 56511 photo 4
Property 56511 photo 5
Property 56511 photo 6
Property 56511 photo 7
Property 56511 photo 8
Property 56511 photo 9

Details

  • Етаж: 2 етаж
  • Година на строителство: 1971
  • Година на обновяване: 2011
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 7000 m
  • Разстояние до летището: 33 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 74 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
263 000 € 5977 €/m²
  • Обектен код 65216
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
185 000 € 4204 €/m²
  • Обектен код 66125
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 9310 €/m²
  • Обектен код 65350
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
275 000 € 270 000 € 4029 €/m²
  • Обектен код 63992
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 295 000 € 2458 €/m²
  • Обектен код 65107
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 10000 €/m²
  • Обектен код 65356
  • Квадратура 27 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 6923 €/m²
  • Обектен код 65354
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
208 000 € 2773 €/m²
  • Обектен код 65595
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
297 000 € 3300 €/m²
  • Обектен код 65614
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 3962 €/m²
  • Обектен код 64835
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин