155 000 € 132 000 €
2400 €/m²
Property 57503 photo 1
Property 57503 photo 2
Property 57503 photo 3
Property 57503 photo 4
Property 57503 photo 5
Property 57503 photo 6
Property 57503 photo 7
Property 57503 photo 8
Property 57503 photo 9
Property 57503 photo 10
Property 57503 photo 11
Property 57503 photo 12
Property 57503 photo 13
Property 57503 photo 14
Property 57503 photo 15
Property 57503 photo 16

Details

  • Година на строителство: 1976
  • Година на обновяване: 2022
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3500 m
  • Разстояние до летището: 35 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 55 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от една спалня, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: климатик, отопление. Сграда без асансьор.

Продажба
130 000 € 2363 €/m²
  • Обектен код 65937
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
185 000 € 4204 €/m²
  • Обектен код 66125
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
220 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 65243
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
185 000 € 2534 €/m²
  • Обектен код 59325
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 1545 €/m²
  • Обектен код 65402
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
220 000 € 2444 €/m²
  • Обектен код 60552
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
155 000 € 1987 €/m²
  • Обектен код 63391
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
195 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 60644
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
220 000 € 2933 €/m²
  • Обектен код 60916
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
180 000 € 1935 €/m²
  • Обектен код 55945
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин