Property 65402 photo 1
Property 65402 photo 2
Property 65402 photo 3
Property 65402 photo 4
Property 65402 photo 5
Property 65402 photo 6
Property 65402 photo 7
Property 65402 photo 8
Property 65402 photo 9
Property 65402 photo 10
Property 65402 photo 11
Property 65402 photo 12
Property 65402 photo 13
Property 65402 photo 14
Property 65402 photo 15
Property 65402 photo 16
Property 65402 photo 17
Property 65402 photo 18
Property 65402 photo 19
Property 65402 photo 20
Property 65402 photo 21
Property 65402 photo 22
Property 65402 photo 23
Property 65402 photo 24
Property 65402 photo 25
Property 65402 photo 26

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 1963
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Energy Class: F
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 8000 m
  • Разстояние до летището: 36 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 110 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
242 000 € 2261 €/m²
  • Обектен код 63313
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
245 000 € 3550 €/m²
  • Обектен код 65438
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
165 000 € 2357 €/m²
  • Обектен код 61701
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 4146 €/m²
  • Обектен код 65308
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
185 000 € 3627 €/m²
  • Обектен код 65408
  • Квадратура 51 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 7142 €/m²
  • Обектен код 65919
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
155 000 € 1987 €/m²
  • Обектен код 63391
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
235 000 € 3133 €/m²
  • Обектен код 60915
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 3962 €/m²
  • Обектен код 64835
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
220 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 65243
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 1

Абонамент за бюлетин