165 000 €
2357 €/m²
Property 61701 photo 1
Property 61701 photo 2
Property 61701 photo 3
Property 61701 photo 4
Property 61701 photo 5
Property 61701 photo 6
Property 61701 photo 7
Property 61701 photo 8
Property 61701 photo 9
Property 61701 photo 10
Property 61701 photo 11

Details

  • Етаж: 4 етаж
  • Година на строителство: 1970
  • Година на обновяване: 2021
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 9800 m
  • Разстояние до летището: 37 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 70 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
160 000 € 3076 €/m²
  • Обектен код 61831
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
245 000 € 3550 €/m²
  • Обектен код 65438
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
200 000 € 2564 €/m²
  • Обектен код 66046
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
245 000 € 2987 €/m²
  • Обектен код 62243
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
190 000 € 2714 €/m²
  • Обектен код 57429
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
225 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 63425
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
210 000 € 2800 €/m²
  • Обектен код 65365
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
240 000 € 2330 €/m²
  • Обектен код 63306
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
215 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 57843
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
155 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 66066
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин