155 000 €
2500 €/m²
Property 66066 photo 1
Property 66066 photo 2
Property 66066 photo 3
Property 66066 photo 4
Property 66066 photo 5
Property 66066 photo 6
Property 66066 photo 7
Property 66066 photo 8
Property 66066 photo 9
Property 66066 photo 10
Property 66066 photo 11
Property 66066 photo 12
Property 66066 photo 13

Details

  • Година на строителство: 1958
  • Година на обновяване: 2003
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 820 m
  • Разстояние до летището: 36 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 62 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: климатик, тенти, отопление. Сграда без асансьор.

Продажба
215 000 € 2905 €/m²
  • Обектен код 56511
  • Квадратура 74 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
175 000 € 4375 €/m²
  • Обектен код 57556
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 1818 €/m²
  • Обектен код 57400
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
150 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 66037
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
220 000 € 2933 €/m²
  • Обектен код 60916
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 2534 €/m²
  • Обектен код 59325
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
190 000 € 1016 €/m²
  • Обектен код 52331
  • Квадратура 187 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
139 000 € 1404 €/m²
  • Обектен код 65922
  • Квадратура 99 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 2800 €/m²
  • Обектен код 65365
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
220 000 € 2444 €/m²
  • Обектен код 60552
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин