130 000 €
2364 €/m²
Property 65937 photo 1
Property 65937 photo 2
Property 65937 photo 3
Property 65937 photo 4
Property 65937 photo 5
Property 65937 photo 6
Property 65937 photo 7
Property 65937 photo 8
Property 65937 photo 9
Property 65937 photo 10
Property 65937 photo 11
Property 65937 photo 12
Property 65937 photo 13
Property 65937 photo 14
Property 65937 photo 15

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 1975
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: дизел
  • Energy Class: G
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 38 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 55 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен Semi-first floor и се състои от една спалня, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
190 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 65592
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
150 000 € 1666 €/m²
  • Обектен код 41135
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
180 000 € 2022 €/m²
  • Обектен код 66044
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 3269 €/m²
  • Обектен код 7942
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
150 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 34854
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
130 000 € 3023 €/m²
  • Обектен код 41183
  • Квадратура 43 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
155 000 € 2214 €/m²
  • Обектен код 34859
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
135 000 € 1115 €/m²
  • Обектен код 57535
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
165 000 € 1375 €/m²
  • Обектен код 36811
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
155 000 € 1987 €/m²
  • Обектен код 63391
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин